Slezkoostravský hrad

Horkýže Slíže, zakázanÝovoce - Barrák music hrad

Živý koncert na Slezskoostravském hradě

Horkýže Slíže je slovenská rocková kapela z Nitry, která vznikla 4. listopadu 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jako předkapela vystoupí zakázanÝovoce.

POZOR ZMĚNA TERMÍNU. Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti. V případě, že na nový termín nemůžete dorazit, vstupenky vracejte v místě zakoupení (příp. online) do 10.7. 2020 16:00. Děkujeme.  

VYJÁDŘENÍ KAPELY

Přátelé, kamarádi, vzhledem k nepříznivé aktuální situaci ohledně koronaviru v Moravskoslezském kraji jsme se rozhodli náš koncert přesunout z 5/7 na 19/7. Neradi bychom riskoval a dávali všanc vaše zdraví, které je nejpřednější. Pevně věříme, že za pár dnů už se mapa MS kraje zazelená a koncert si všichni užijeme bez obav. Vstupenky zůstávají v platnosti, potřebuje-li je někdo vrátit, informujte se u pořadatele. Těšíme se na vás Horkýže Slíže

LINE UP

  • 17:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
  • 18:50 – 19:35 koncert ZAKÁZANÝ OVOCE
  • 20:20 – 21:50 koncert HORKÝŽE SLÍŽE
  • 21:50 – 00:00 afterparty DJ Dr. ZEPPELIN

K JÍDLU

  • HRANOLKY OD PREZIDENTA
  • EAT MEAT burgery, hotdogy

K PITÍ: Pivo Radegast, míchané drinky a široký sortiment nealka

Bary jsou otevřeny od 17:00 do 24:00

Tramvaje budou v obou směrech zastavovat na zastávce U hradu do 24:00.

Koncert proběhne za každého počasí – pláštěnky s sebou.

Vstupenky budou k zakoupení na místě před akcí. Cena zůstává stejná.

Horkýže Slíže https://www.youtube.com/watch?v=EXktQC4h9sE


zakázanÝovoce https://www.youtube.com/watch?v=c28zv4JE1P4

Od 22.6. 2020 platí další rozvolnění pro kulturní akce! Maximální počet návštěvníků na akci je stanoven na 1000 lidí, povinnost nosit roušky je zrušena v případě, že návštěvníci budou stát od sebe alespoň 2 metry, což prostor na Slezskoostravském hradě umožňuje. Pokud k sobě budou stát návštěvníci méně než 2 metry, pak je nutné roušky opět nasadit a nosit.

Dále je povoleno na venkovních akcích prodávat občerstvení, můžete se tedy těšit na skvělé pivo od Radegastu, míchané drinky a další nápoje. K jídlu pro vás připraví šéfkuchař David Valíček z Food Ateliéru španělské paelly, hot dogy, burgery, trhané maso na domácím chlebu zapečené s čedarem, zvěřinové ragú, a další dobroty, které se budou na každou akci měnit. Každý si přijde na své!


Koncert je součástí měsíční hudebně-divadelní produkce, která se uskuteční na Slezskoostravském hradě pod názvem Barrák music hrad, který organizuje Barrák music club ve spolupráci s Černá louka s.r.o., Livemusic Agency za podpory Outlet Arena MoraviaRádia ČasRádia Čas Rock a TV Rebel. Oficiálním pivem akce je Radegast.

Více na info na www.barrakmusichrad.cz na facebooku.

Vstupné:

Vstupenky v předprodeji za 400,- Kč v síti Tickestream. Předprodej probíhá do 14:00 19.7., poté už zakoupíte pouze na místě a to od 17:00. cena zůstává stejná.

 


Kontakty:

Marcel Palovčík

+420 732 263 084
marcel@barrak-club.cz


Ke stažení:

TZ Barrák Music Hrad.pdf (0.16 MB)

Silesian Ostrava Castle

In guides, encyclopedias, maps and hopefully in memory of some people I do have a name: Silesian Ostrava castle. However, it seems to me that I am not taken very seriously. It feels as if Ostrava did not have a past until it was created with coal and iron…

Winter in the Silesian Ostrava Castle

  • The castle will be closed due to technical reasons from 6th of January to 31st of March 2020 (included)
  • For the reason of CORONA virus the Silesian castle is closed now. Thank you for your understanding! 

 

Follow us and find out more!

Slezskoostravský hrad Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava Ostravainfo

© 2019 - 2020 Černá louka s.r.o.