Slezkoostravský hrad

Afrika v Hamace

Vstupte do světa ohromujících barev, živých emocí a fascinujícího umění na výstavě ve věži Slezskoostravského hradu!

Po neskutečně vzrušujícím roce vám přinášíme exkluzivní prodejní výstavu, na níž září mistrovské kousky od talentovaných absolventů malířského ateliéru Hamaka. Tito vášniví začátečníci se během krátké doby vypracovali na úroveň, kde jejich umělecká díla nesou světlo talentu a houževnatosti. Vystavené obrazy nejenže odrážejí jejich umělecký růst, ale také přibližují život v zapomenutém světadílu - Africe.

Unikátní výstava na téma Afrika vám přináší vzácnou příležitost obdivovat originální díla, která reflektují život domorodých obyvatel, krásu afrických žen, bujnou přírodu a fascinující zvířecí království. Nechte se unést do světa, kde se barvy prolínají s emocemi a kreativitou.

Očekávejte jedinečný zážitek, který osloví vaši duši a zanechá v srdci nezapomenutelný dojem. Tyto umělecké skvosty nejsou poze vizuálním potěšením, ale mohou se také stát krásným a výjimečným dárkem pro vaše blízké.

Při návštěvě výstavy ateliéru Hamaka budete mít možnost zakoupit nejen krásné výtvarné kousky od talentovaných umělců, ale také přispět k dobré věci. Část výtěžku z prodeje uměleckých děl půjde na podporu neziskové organizace Adra, která se věnuje humanitární pomoci v Africe. Tím, že si zakoupíte některý z unikátních obrazů na výstavě, stávát se součástí nesobeckého příběhu a pomáháte šířit radost a podporu tam, kde je to skutečně potřeba.

Přiďte sdílet krásu umění a zároveň poskytnout pomoc těm, kteří ji nejvíce potřebují. Vaše podpora má sílu měnit svět!

Přijďte výstavu navštívit od 4. července do 31. srpna. Nechte se pohltit světem, kde se setkává barevná paleta s duší Afriky, těšíme se na vás!

Vernisáž proběhne 4. července v 17 hodin.

Vstupné:

V rámci vstupného na hrad.


Kontakty:

Specialista - výstavy a edukace

Mgr. Lukáš Czopik
T: +420 720 824 398
E: lukas.czopik@slezskoostravskyhrad.cz

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů