Slezkoostravský hrad

Svatby

ANO dvou snoubenců zní čím dál častěji na méně obvyklých místech. Přesto si stále chtějí ženich a nevěsta se svými blízkými užít svatební obřad v důstojném a ušlechtilém prostředí, které už před nimi zažilo plno jiných sňatků: v kostele, na radnici anebo mnohdy v hradních či zámeckých komnatách. Také Slezskoostravský hrad nabízí těm, kteří se chtějí vzít, své prostory k onomu osudovému ANO. A co snoubencům a svatebním hostům nabízí? 

 Pronájem prostor pro obřad

Obřadní síň do 50 osob  5 000 Kč
Malý sál do 90 osob 10 000 Kč
Hradní terasa do 150 osob 25 000 Kč
Na nádvoří   20 000 Kč

Poplatek uhradíte v hotovosti, a to nejpozději měsíc před konáním obřadu v pokladně společnosti Černá louka s.r.o. (budova pavilonu A - vchod do kanceláří). POZOR v poplatku za obřad NENÍ zahrnuta hudba. Snoubenci si hudbu zajišťují sami. Lze si ji objednat u pana Petříčka (+420 724 014 860) nebo si vyberete dle svého výběru u jiného subjekty či firmy. 

Volné termíny a rezervace pro svatební obřady zajistíte na matrice Úřadu městského obvodu Slezská Ostrava, tel.: 599 410 079.

Napsali nám

Vážený pane řediteli, 
chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit srdečné díky za poskytnutí prostorů Slezskoostravského hradu k oslavě naší svatby. Vše by se dalo shrnout jediným slovem - fantastické! Nejen my, ale i naši svatebčané byli přímo nadšeni místem a jeho krásou jako stvořenou na romantickou svatbu. Paní Špetíková, naše hlavní kontaktní osoba byla vstřícná, milá, no zkrátka profesionálka na správném místě. Píšu to proto, že jsme já i můj manžel žili nějakou dobu v zahraničí a v Čechách se neustále setkáváme s neochotou, nelidským a naprosto neprofesionálním přístupem ve službách. A tak bych ji a celému kolektivu hradu ještě jednou touto cestou ráda poděkovala. 

Vše dopadlo podle našich představ a doufám, že se na hrad dostaneme i při jiných příležitostech. 

S pozdravem Petra Tirpák Kostovčíková

 

Dobrý den, 
uplynulou sobotu, tj. 21.6.2014 jsme měli na Slezskoostravském hradě pronajaty prostory při příležitostí konání našeho svatebního dne a také obřadu a je nám milou povinností Vás informovat o tom, že se tento krásný den velice vydařil a to také proto, jak krásné místo hrad bezesporu je. 

Tímto bychom Vám chtěli velmi poděkovat za tuto možnost a za skvělou spolupráci v rámci organizace. Správa hradu a paní kastelánka Alena Špetíková byli velice ochotní a milí. 
Jsme oba ,,Ostraváci“ a jsme nesmírně rádi, že jsme si vybrali pro svůj den právě Slezskoostravský hrad.

novomanželé ADÁMKOVI

 

Fotogalerie


Slezskoostravský hrad

V průvodcích, v encyklopediích, mapách a snad aspoň v paměti některých lidí mám jméno: Slezskoostravský hrad. Ale přijde mi, že nijak zvlášť vážně brán nejsem. Jako by snad Ostrava ani neměla minulost, jako by snad vlastně vznikla až s uhlím a železem...

 

SEZÓNA 2020 NA SLEZSKOOSTRAVSKÉM HRADĚ    

  • Hrad od 18.12. 2020 opět UZAVŘEN.
  • Nové hradní expozice. 

 

Sledujte nás a dozvíte se více!

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Byty Ostrava !!!

© 2019 - 2021 Černá louka s.r.o.