Slezkoostravský hrad

Folklor bez hranic vyvrcholí v pátek 19. 8. na hradě

15.8.2022

Závěrečný den festivalu Folklor bez hranic se uskuteční na Slezskoostravském hradě. Na oblíbeném festivalu vystoupí již tradičně jak české, tak zahraniční soubory

Festival trvá od 15. do 19. srpna. Jako vždy festival vtrhne do ulic města - vystoupí na Masarykově náměstí, v Husově sadu, na náměstí Ostrava-Jih, na Mariánském náměstí, v klimkovických sanatoriích a ochuzena nezůstane ani Poruba. Zde vystoupí na Alšově náměstí a na Hlavní třídě.

Festival myslí i na seniory či handicapované, kteří se ne vždy mohou do města dostat. Program proběhne v Domově pro seniory Sluníčko a v Centru pro osoby se zdravotním postižením Čtyřlístek a dále v Domově pro seniory Slunečnice.

Finální program, v pátek 19. 8., proběhne právě na Slezskoostravském hradě. Úderem 15:30 se hradem rozezní koncert dětských souborů, v 17:00 vystoupí kapela Ensemble FLAIR a v 18:00 proběhne závěrečný festivalový koncert.

Vstupné na hrad bude od 15:00 zvýšeno na 100 Kč základní a 60 Kč snížené. Otevírací doba hradu bude prodloužena do 21:00. V době 14:30 - 15:00 bude hrad uzavřen z důvodu příprav.

Kompletní program Folkloru bez hranic najdete na webu festivalu, aktuality můžete sledovat také na FB profilu.

Zpět

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů