Slezkoostravský hrad

Barrák music hrad opět roztančí Slezskoostravský hrad

22.6.2022

Projekt Barrák music hrad vznikl v roce 2020 jako odpověď na pandemii koronaviru, kdy se jeho pořadatelé snažili oživit kulturní život v Ostravě. Na popularitě nabírající projekt letos tedy oslaví třetí narozeniny a pochlubí se i novinkami

Již tradičně je Barrák music hrad multižánrovou sérií koncertů a festivalů. Neopomíjí fanoušky rocku, popu, metalu, punku nebo hip hopu. Jednodenní koncerty se budou odehrávat v červenci a po krátké pauze se vrátí i v srpnu.

30. 6. Rybičky 48, Civilní Obrana
1. 7. Tata Bojs, Kofe-In
8. 7. PSH, Idea, McGey
9. 7. Harlej, Coincidence
14. 7. XIII. Století, Degradace
15. 7. Cocotte Minute, Elektrick Mann
16. 7. Marpo & Troublegang
12. 8. Redzed, Sodoma Gomora
14. 8. Viktor Sheen
18. 8. Dymytry, Arakain
24. 8. No Name, Realita, Ajdontker
25. 8. Škwor & Salamandra
26. 8. Sima, Sharlota

Nově zařazeným žánrem letos bude jazz. A bez třoškaření vystoupí rovnou jazzová legenda Laco Déczi & Celula New York a to 4. 7. 

Výjimečným koncertem bude 7. 7. Unique Ochestra, klasika bez fraků. Smyčcový orchestr vytvořil program přímo na míru projektu Barrák music hrad. Zazní tak rockové hity velikánů jako jsou Beatles, Clash nebo Ac/Dc a zároveň také klasika mistrů Vivaldiho či Smetany. A to vše právě v podání 20 členného smyčcového orchestru, který v rockové části doplní i bubeník, baskytarista a kytarista. A co je nejlepší? Nemusíte chodit v obleku, přijít můžete v tričku nebo vaší oblíbené džísce.

Chybět nebudou ani dva dvoudenní festivaly. Během 2. a 3. července potěší pořadatelé fanoušky punku a odehraje se festival PUNK!!!, 20. a 21. srpna zase METAL!!!

I letos se na terase velkého sálu zasmějete. Na hrad totiž přijedou Slzy štěstí se svou stand-up comedy. Ronit slzy můžete 10. 7.

Veškeré informace sledujte na oficiálním webu, facebooku nebo instagramu Barrák music hrad.

 Držitelé OSTRAVACARD!!! mají na vstupném slevu 10 %. Hradí se hotově, cena se vypočítává z ceny u vstupu.

Zpět

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů