Slezkoostravský hrad

Jazz Open Ostrava opět na hradě

16.6.2022

Jazz Open patří k zavedeným mezinárodním hudebním festivalům, který se letos koná již po 16. Jeho smyslem je prezentovat jazz jako hudbu 21. století, hudbu s širokou historií i otevřenou všem hudebním světům. Je již tradicí, že se koná v hudebním klubu Dock a také pod širým nebem, kdy vyvrcholí na Slezskoostravském hradě.

Zahájení proběhlo 8. června právě v Docku úvodním Groove Jamem. Festival neustále roste a hlavním hostem se letos stanou britští The Brand New Heavies, kteří vystoupí právě na Slezskoostravském hradě a to 23. června. Nebudou tu však sami. Doplní je instrumentální trio Triplay ve složení Jan Uvira, Kryštof Tomeček a Marek Urbánek.
Od 20:15 hodin se můžou posluchači těšit na Ochepovsky project. Igor Ochepovsky je oceňovaný skaldatel, producent a kytarista, který spolupracuje s umělci české i slovenské hudební scény (Ewa Farna, David Koller nebo Vesna).
Headlineři večera, The Brand New Heavies jsou průkopníky londýnské acid-jazzové scény, kteří baví fanoušky již od roku 1985. V ČR se objeví poprvé po 13 letech s novým albem "TBNH", frontmankou Angelou Ricci a groovem, který posluchače zvedne ze židlí.

Vstupenky jsou k dispozici online a na prodejních místech sítě GoOut. 

Zpět

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů