Slezkoostravský hrad

Letní shakespearovské slavnosti v prodeji také v infocentrech

19.5.2022

Ač se to nezdá, Letní shakespearovské slavnosti Ostrava se blíží. Máte již zakoupenou vstupenku? 

Program startuje 18. července Snem noci svatojánské. Tři představení Macbeth nás čekají od 25. července. Zlou ženu budou herci v Ostravě krotit od 28. do 30. 7.

Srpen odstartuje Hamlet (2. a 3. 8.), Bouře se nad hradem přežene 5.-7. srpna a Zimní phoádka ukončí slavnosti 10. a 11. srpna. 

Novinkou letošní sezóny jsou dva Koncerty pro Mr. Shakespeara (8. a 9. srpna). Jde o originální scénicko-koncertní program Daniela Fikejze a Filipa Nuckollse. Zazní výběr nejúspěšnějších shakespearovských písniček Daniela Fikejzde. Od balad přes folk, rock až po hip hop. Divadelně hudební program spřízněných herců a muzikantů plný akčních překvapení, známých citátů ze Shakespearovských her v překladu Martina HIlského a písní v češtině i anglickém originále. K tomu jedinečné výtvarné pojetí spojující originálním způsobem historii a současnost.

Vstupenky můžete zakoupit online, pokud preferujete nákup v kamenných prodejnách, můžete využít turistická informační centra OSTRAVAINFO!!!, kde jsou vstupenky také v prodeji.

Zpět

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů