Slezkoostravský hrad

Hledáme zájemce o stánkový prodej na Hodokvas na hradě

11.5.2022

Na 8. října 2022 opět připravujeme Hodokvas na hradě, jde již o 17. ročník! 

Jedná se o jednodenní akci pro rodiny s dětmi. Akce je pro všechny milovníky dobrého jídla, pití a zábavy. Výběr bude z široké škály místních, ale i přespolních pivovarů, koštování vín, tradičních i netradičních jídel, nebo sladkých teček (nejen) nakonec. Spolupracujeme s Regionální potravinou, která má svou sekci s prodejci.

Programová Gastro část bude rozdělena na pivní zónu, vinnou zónu a gastro zónu, která by měla být velice rozmanitá, pestrá a nabídne různorodé krajové speciality.

Zastoupeny budou také handmade výrobky a přehlídka tradičních řemesel.

Bohatý doprovodný program pro děti, které čeká divadlo, workshopy, kouzla a tajemna, kreativní dílny, chybět nebudou ani zvířecí kamarádi a mnoho dalších překvapení. Program doplní zajímavé a netradiční kapely.

Naším cílem je nabídnout návštěvníkům neopakovatelný a netradiční zážitek v krásném prostředí hradu. Slezskoostravský hrad je v bezprostřední blízkosti samotného centra města Ostravy a zároveň stojí uprostřed přírody.

Jak vypadal loňský ročník?

Fotky - https://www.slezskoostravskyhrad.cz/cz/o-hradu/foto/11-hodokvas-na-hrade-2021.html

Info - https://www.slezskoostravskyhrad.cz/cz/akce/134-hodokvas-na-hrade.html

Momentálně hledáme zájemce o stánkový prodej. Připravujete něco dobrého na zub, prodáváte originální výrobky, věnujete se řemeslům? V případě zájmu o účast na Hodokvasu na hradě, neváhejte kontaktovat manažerku eventu, Denisu Ježkovou, na e-mailu denisa.jezkova@cerna-louka.cz nebo telefonicky na čísle 724 184 439.

Zpět

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů