Slezkoostravský hrad

Vyjádření společnosti Černá louka s.r.o. k situaci COVID-19

4.3.2020

Společnost Černá louka s.r.o. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu ČR, Krajské hygienické stanice MSK a dalších kompetentních orgánů vydaných v souvislosti s šířením koronaviru, resp. onemocnění COVID-19. Akce plánované společností na Černé louce v Ostravě, tj.  veletrh Včela (13.–14.3.), výstava Kreativ Jaro (20.–22.3.) a ReFashioN (20.–25.4.), a Slezskoostravském hradě, Velikonoce na hradě (4.–5.4.), v tuto chvíli nerušíme a nadále situaci monitorujeme. Zároveň však nabádáme všechny návštěvníky, vystavovatele a prodejce, v případě, že navštívili některou z rizikových oblastí, aby zvážili svou účast na chystaných akcích.

Prioritou číslo jedna je pro nás bezpečí a zdraví návštěvníků, vystavovatelů, prodejců a zaměstnanců, proto jsme posílili hygienická opatření na Černé louce, Slezskoostravském hradě a pobočkách Ostravainfo. Prosíme všechny, aby dbali hygienických zásad jako je mytí rukou, používání připravených dezinfekčních přípravků a v případě příznaků nemoci postupovali dle doporučení státních orgánů a omezili šíření potencionální nemoci.

Aktuální informace sledujte na www.cerna-louka.cz, www.slezskoostravskyhrad.cz, www.ostravainfo.cz, www.kreativostrava.cz, www.vcelaostrava.cz a sociální sítě @cerna.louka.ostrava, @slezskoostravskyhrad, @ostravainfo.

Děkujeme za ohleduplnost a dodržování pokynů ze strany Černá louka s.r.o. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mgr. Jan Šumbera, jednatel společnosti Černá louka s.r.o.

 

Tisková zpráva ZDE.

 

Zpět

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů