Slezkoostravský hrad

Vyjádření společnosti Černá louka s.r.o. k situaci COVID-19

4.3.2020

Společnost Černá louka s.r.o. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu ČR, Krajské hygienické stanice MSK a dalších kompetentních orgánů vydaných v souvislosti s šířením koronaviru, resp. onemocnění COVID-19. Akce plánované společností na Černé louce v Ostravě, tj.  veletrh Včela (13.–14.3.), výstava Kreativ Jaro (20.–22.3.) a ReFashioN (20.–25.4.), a Slezskoostravském hradě, Velikonoce na hradě (4.–5.4.), v tuto chvíli nerušíme a nadále situaci monitorujeme. Zároveň však nabádáme všechny návštěvníky, vystavovatele a prodejce, v případě, že navštívili některou z rizikových oblastí, aby zvážili svou účast na chystaných akcích.

Prioritou číslo jedna je pro nás bezpečí a zdraví návštěvníků, vystavovatelů, prodejců a zaměstnanců, proto jsme posílili hygienická opatření na Černé louce, Slezskoostravském hradě a pobočkách Ostravainfo. Prosíme všechny, aby dbali hygienických zásad jako je mytí rukou, používání připravených dezinfekčních přípravků a v případě příznaků nemoci postupovali dle doporučení státních orgánů a omezili šíření potencionální nemoci.

Aktuální informace sledujte na www.cerna-louka.cz, www.slezskoostravskyhrad.cz, www.ostravainfo.cz, www.kreativostrava.cz, www.vcelaostrava.cz a sociální sítě @cerna.louka.ostrava, @slezskoostravskyhrad, @ostravainfo.

Děkujeme za ohleduplnost a dodržování pokynů ze strany Černá louka s.r.o. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mgr. Jan Šumbera, jednatel společnosti Černá louka s.r.o.

 

Tisková zpráva ZDE.

 

Zpět

Slezskoostravský hrad

V průvodcích, v encyklopediích, mapách a snad aspoň v paměti některých lidí mám jméno: Slezskoostravský hrad. Ale přijde mi, že nijak zvlášť vážně brán nejsem. Jako by snad Ostrava ani neměla minulost, jako by snad vlastně vznikla až s uhlím a železem...

 

SEZÓNA 2020 NA SLEZSKOOSTRAVSKÉM HRADĚ    

  • Hrad od 12.10. 2020 dočasně UZAVŘEN.
  • Nové hradní expozice. 

 

Sledujte nás a dozvíte se více!

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard

© 2019 - 2020 Černá louka s.r.o.