Slezkoostravský hrad

Barrák music hrad, série 4

30.6.2023

Už po čtvrté se na Slezskoostravském hradě koná série jednodenních koncertů a hudebních festivalů Barrák music hrad! Těšte se na oblíbené hudební stálice, kapely Wohnout, Horkýže Slíže, Škwor, Mňága a Žďorp, J.A.R. a Monkey Business.

Chybět nebudou hudební festivaly PUNK!!! 1. 7. a METAL!!! 2. 9. se zahraničním i českými hvězdami Booze & Glory, The Offenders, Asphyx, Malignant Tumour, Escuela Grind či Murder Rape Amputate.

Po loňském prvním a velmi úspěšném vystoupení smyčcového orchestru Unique Orchestra – klasika bez fraků, který vystoupil i s kapelou, zahrají také letos hity kapel jako The Beatles, Nirvana, Queen, Motörhead, Iron Maiden, The Clash a dalších. Přijít můžete opět v oblečení, ve kterém se cítíte skvěle. A frak to být nemusí.

Novinkou letošního ročníku je koncert nadějných kapel a interpretů Moravskoslezského kraje pod názvem Hudební naděje MS kraje, kterým tak rádi dáme příležitost zahrát si na velkém pódiu.  Vystoupí Kateřina Marie Tichá & Bandjeez, ostravská rodačka Kaczi, písničkářka a skladatelka NIKA či opavské duo Munroe.   

Startujeme již 30. června. Kompletní informace včetně předprodeje vstupenek najdete na www.barrakmusichrad.cz a na sociálních sítích FB a IG.

Partnery Barrák music hradu jsou Moravskoslezský kraj, statutární město Ostrava, Slezskoostravský hrad, produktovými partnery jsou pivovar Radegast a Kofola, mediální partnery jsou Ostravainfo!!!, Ostravacard!!!, kudyznudy.cz, DHL a Jsem z Ostravy.

Zpět

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů