Slezkoostravský hrad

Slezskoostravský Rock-Fest 2021 Open Air

Slezskoostravský Rock-Fest, neboli SORFEST, je rockmetalový open air festival, který nabízí žánrově bohatou přehlídku zajímavých interpretů.

  • 18. září 2021

Na třináctém ročníku hudebního festivalu SORFEST 2021 vystoupí KRUCIPÜSK, LIMETALL, COCOTTE MINUTE, PLEXIS, KRYPTOR, NAHUM, ILLUMINATI.CA & JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a další.

Hudební festival Slezskoostravský Rock-Fest „SORFEST 2020“ se intenzivně připravuje a bude konat v sobotu 18. září 2021 na Slezskoostravském hradě a Loděnici pod hradem.

13. ročník festivalu Slezskoostravský Rock-Fest Open Air se bude konat opět NA TŘECH! pódiích - Nádvoří STAGE, Aréna STAGE a Loděnice pod hradem, kde bude také probíhat doprovodný program festivalu. 

Rockmetalový open air festival Ostravska nabídne žánrově bohatou přehlídku zajímavých interpretů, kde nebudou chybět špičky domácí hudební scény, mladé talentované formace i speciální hosté ze zahraničí.

Součástí festivalu jsou doprovodné akce i atrakce pro děti a mládež - dětská zóna. V průběhu akce budou zajištěny prodeje občerstvení a jiné sportovně outdoorové aktivity…

Pozvání na Slezskoostravský Rock-Fest 2021 již přijaly tyto kapely: KRUCIPÜSK, LIMETALL, COCOTTE MINUTE, PLEXIS, KRYPTOR, NAHUM, ILLUMINATI.CA & JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ, SJETÝ GUMY, DARK GAMBALLE, INGOTT, SKRAT a další

Více na www.sorfest.cz.


Kontakty:

Organizátorem akce je Kultura pro Slezskou Ostravu, z.s.
sorfest@seznam.cz 

SORFESTSORFESTSORFEST - ilustrační foto KrucipuskSORFEST - ilustrační foto PlexisSORFEST - ilustrační foto Nahum
Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Byty Ostrava !!! Loděnice Ostrava

© 2019 - 2022 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů