Slezkoostravský hrad

Lukáš Pavlásek stand up - Barrák music hrad

Živý stand up na Slezskoostravském hradě

Kdo nepláče, není Čech je název one man show známého komika Lukáše Pavláska s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“, ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů a proč pití prospívá naší civilizaci.

V současnosti největší standup projekt úžasného komika Lukáše Pavláska o tom, co nám je nejblíže – naše češství, naše kultura, naše jedinečná nátura. One man show s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“ ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě a proč pití prospívá naší civilizaci, je vhodným představením pro všechny, kdo si chce po práci odpočinout, ale zároveň zažít humorem nadupaný večer.

Lukáš Pavlásek s diváky sestaví nekompromisní punkovou kapelu a společně si všichni mohou zazpívat o tom, co všechno nás štve, protože správný Čech není nikdy spokojený.

Stand up proběhne za každého počasí – máme připravenou mokrou variantu pod zastřešenou terasou. Místa na sezení nejsou číslovaná, kdo dřív přijde, ten dřív bere.

Hraje: Lukáš Pavlásek
Žánr: One man show
Délka: 90 minut

LINE UP
18:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
19:00 START ONE MAN SHOW
21:00 KONEC PŘEDSTAVENÍ

K jídlu
stánek s občerstvením

K pití
Pivo Radegast, míchané drinky a široký sortiment nealka

Bary jsou otevřeny od 18:00 do 23:00.

Od 22.6. 2020 platí další rozvolnění pro kulturní akce! Maximální počet návštěvníků na akci je stanoven na 1000 lidí, povinnost nosit roušky je zrušena v případě, že návštěvníci budou stát od sebe alespoň 2 metry, což prostor na Slezskoostravském hradě umožňuje. Pokud k sobě budou stát návštěvníci méně než 2 metry, pak je nutné roušky opět nasadit a nosit.

Koncert je součástí měsíční hudebně-divadelní produkce, která se uskuteční na Slezskoostravském hradě pod názvem Barrák music hrad, který organizuje Barrák music club ve spolupráci s Černá louka s.r.o., Livemusic Agency za podpory Outlet Arena MoraviaRádia ČasRádia Čas Rock a TV Rebel. Oficiálním pivem akce je Radegast.

Více na info na www.barrakmusichrad.cz a na facebooku.

 

Vstupné:

Vstupenky v předprodeji za 330 Kč v síti Ticketstream.

Na místě od 18:00.

 


Kontakty:

Marcel Palovčík

+420 732 263 084
marcel@barrak-club.cz


Ke stažení:

TZ Barrák Music Hrad.pdf (0.16 MB)

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Byty Ostrava !!! Loděnice Ostrava

© 2019 - 2021 Černá louka s.r.o.