Slezkoostravský hrad

AKCE ZRUŠENA

Horkýže Slíže, zakázanÝovoce - Barrák music hrad

Živý koncert na Slezskoostravském hradě

Milí návštěvníci, tento koncert je bohužel zakletý a ani v tomto náhradním termínu jej nemůžeme kvůli novým hygienickým opatřením uskutečnit. Hledáme náhradní termín, protože i my i kapely chceme, ať si tyto skvělé koncerty můžete užít. Buďte, prosím, trpěliví, brzy vás budeme informovat o podrobnostech. Děkujeme za pochopení! Tým Barrák music hrad

 

Horkýže Slíže je slovenská rocková kapela z Nitry, která vznikla 4. listopadu 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jako předkapela vystoupí zakázanÝovoce.

POZOR ZMĚNA TERMÍNU. Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti. V případě, že na nový termín nemůžete dorazit, vstupenky vracejte v místě zakoupení (příp. online) do 10.7. 2020 16:00. Děkujeme.  

VYJÁDŘENÍ KAPELY

Přátelé, kamarádi, vzhledem k nepříznivé aktuální situaci ohledně koronaviru v Moravskoslezském kraji jsme se rozhodli náš koncert přesunout z 5/7 na 19/7. Neradi bychom riskoval a dávali všanc vaše zdraví, které je nejpřednější. Pevně věříme, že za pár dnů už se mapa MS kraje zazelená a koncert si všichni užijeme bez obav. Vstupenky zůstávají v platnosti, potřebuje-li je někdo vrátit, informujte se u pořadatele. Těšíme se na vás Horkýže Slíže

LINE UP

  • 17:00 OTEVŘENÍ AREÁLU
  • 18:50 – 19:35 koncert ZAKÁZANÝ OVOCE
  • 20:20 – 21:50 koncert HORKÝŽE SLÍŽE
  • 21:50 – 00:00 afterparty DJ Dr. ZEPPELIN

K JÍDLU

  • HRANOLKY OD PREZIDENTA
  • EAT MEAT burgery, hotdogy

K PITÍ: Pivo Radegast, míchané drinky a široký sortiment nealka

Bary jsou otevřeny od 17:00 do 24:00

Tramvaje budou v obou směrech zastavovat na zastávce U hradu do 24:00.

Koncert proběhne za každého počasí – pláštěnky s sebou.

Vstupenky budou k zakoupení na místě před akcí. Cena zůstává stejná.

Horkýže Slíže https://www.youtube.com/watch?v=EXktQC4h9sE


zakázanÝovoce https://www.youtube.com/watch?v=c28zv4JE1P4

Od 22.6. 2020 platí další rozvolnění pro kulturní akce! Maximální počet návštěvníků na akci je stanoven na 1000 lidí, povinnost nosit roušky je zrušena v případě, že návštěvníci budou stát od sebe alespoň 2 metry, což prostor na Slezskoostravském hradě umožňuje. Pokud k sobě budou stát návštěvníci méně než 2 metry, pak je nutné roušky opět nasadit a nosit.

Dále je povoleno na venkovních akcích prodávat občerstvení, můžete se tedy těšit na skvělé pivo od Radegastu, míchané drinky a další nápoje. K jídlu pro vás připraví šéfkuchař David Valíček z Food Ateliéru španělské paelly, hot dogy, burgery, trhané maso na domácím chlebu zapečené s čedarem, zvěřinové ragú, a další dobroty, které se budou na každou akci měnit. Každý si přijde na své!


Koncert je součástí měsíční hudebně-divadelní produkce, která se uskuteční na Slezskoostravském hradě pod názvem Barrák music hrad, který organizuje Barrák music club ve spolupráci s Černá louka s.r.o., Livemusic Agency za podpory Outlet Arena MoraviaRádia ČasRádia Čas Rock a TV Rebel. Oficiálním pivem akce je Radegast.

Více na info na www.barrakmusichrad.cz na facebooku.

Vstupné:

Vstupenky v předprodeji za 400,- Kč v síti Tickestream. Předprodej probíhá do 14:00 19.7., poté už zakoupíte pouze na místě a to od 17:00. cena zůstává stejná.

 


Kontakty:

Marcel Palovčík

+420 732 263 084
marcel@barrak-club.cz


Ke stažení:

TZ Barrák Music Hrad.pdf (0.16 MB)

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Byty Ostrava !!! Loděnice Ostrava

© 2019 - 2021 Černá louka s.r.o.