Slezkoostravský hrad

AKCE ZRUŠENA

Hledej pramen vody

U příležitosti Světového dne vody připravila společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s. (OVAK) ekologický projekt Hledej pramen vody. Ten je určen pro žáky 4. a 5. tříd ostravských základních škol. Na Slezskoostravském hradě proběhne velké finále soutěžících a slavnostní vyhlášení výherců.

Projekt Hledej pramen vody je zábavnou formou s motivací soutěže, která má mladší generaci říci, že voda je nejcennější tekutina a je třeba s ní podle toho nakládat a chránit její zdroje.

Nejúspěšnější tři třídy celého projektu budou oceněny dárkovými poukazy v hodnotách 15.000 Kč, 10.000 Kč a 10.000 Kč. Následně každý jednotlivec z vítězného týmu získá atraktivní věcnou cenu.

Dále budou vyhodnoceny 3 nejlepší týmy za teoretickou část pohárem HLEDEJ PRAMEN VODY VODOEinstein. Za nej aktivity na FB předá společnost OVAK zástupci školy daného týmu pohár HLEDEJ PRAMEN VODY e-Chytré hlavičky.

První část projektu je teoretická a je vyhlášena u příležitosti Světového dne vody (22.3.). Každá úspěšně zaregistrovaná třída obdrží začátkem března 2020 celkem 4 soutěžní úkoly souvisejících s tématem „voda“. Jejich úspěšné, skupinové školní či domácí, vyřešení je vstupenkou do velkého finále.

Druhá část se uskuteční 29. 5. 2020, a to zábavnou formou na Slezskoostravském hradě, kde rovněž proběhne slavnostní vyhlášení celého projektu.


Kontakty:

Organizátorem akce je společnost Ostravské vodárny a kanalizace a.s.

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Byty Ostrava !!! Loděnice Ostrava

© 2019 - 2021 Černá louka s.r.o.