Slezkoostravský hrad

AKCE ZRUŠENA

Běh pro Paměť národa

Poběžte s námi "za všechny, kteří to nevzdali"!

  • 23. května 2020

Je to tady!!! Druhý ostravský ročník se uskuteční opět na Slezskoostravském hradě, a to v sobotu 23 .5. 2020. Zúčastnit se můžete, ať už jste sportovci nebo ne. Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů, všech bojovníků za svobodu. Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů.

Součástí Běhu pro Paměť národu bude opět Freedom Fest Ostrava, který přinese bohatý kulturní a doprovodný program. Našim cílem je propojit pohyb (Běh pro Paměť národa a mnoho dalších aktivit) se zábavou (hudba, divadlo, hry…) a s poznáním (výstavy a setkání s pamětníky). Do programu zapojíme aktivně také školy. Přijďte zažít jedinečnou atmosféru Běhu pro Paměť národa a podpořit smysluplnou věc!

Běžet můžete profesionálně měřené trasy na 5 a 10 km nebo symbolických 500m a 1 km. Opět bude také štafeta 5x 1km.

Brzy spustíme registraci a zveřejníme propozice k běhům. Zaplacením startovného přispějete na další rozšiřování sbírky Paměť národa. Děkujeme.

Sledujte aktuality také ve facebookové události akce

Vstupné:

Brzy spustíme registraci a zveřejníme propozice k běhům. Zaplacením startovného přispějete na další rozšiřování sbírky Paměť národa. Děkujeme.


Kontakty:

Pořádají Centrum PANT, Slezskoostravský hrad a Post Bellum, o.p.s.

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Byty Ostrava !!! Loděnice Ostrava

© 2019 - 2022 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů