Slezkoostravský hrad

Mezinárodní festival nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM

Ostrava letos ožije sedmým ročníkem Mezinárodního festivalu nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM 2023. Těšit se můžete na provazochodecké umění vysoko nad hlavami diváků. Hlavní hvězdou bude švýcarský cirkusový virtuóz David Dimitri s představením L´Homme Cirque. David byl dlouhá léta hvězdou a sólistou v Cirque du Soleil, účinkoval na Broadway, v Metropolitní opeře, na královském festivalu Cirque Monte Carlo a na dalších významných scénách po celém světě a vy ho můžete vidět i na CIRKULUM 2023. 

  • 07. června - 11. června 2023

Poznačte si datum 7.-11. června 2023. Chystá se jedinečný Mezinárodní festival nového cirkusu a pouličního divadla CIRKULUM.  

Do Ostravy se sjedou umělci z celého světa, aby vám předvedli to nejlepší ze svých akrobatických dovedností. Přijďte za novými zážitky a nasajte jedinečnou atmosféru v úžasných kulisách Slezskoostravského hradu, kde vyroste pravá cirkusová vesnice. Těšit se můžete na pět dnů nabitých představeními nového cirkusu a pouličního divadla se špičkovými umělci a akrobaty ze všech koutů světa.  

A pozor! Pro letošní ročník jsme si pro vás připravili několik novinek, které vám postupně představíme. Oproti předcházejícím ročníkům vyrostou v prostoru předhradí hned dvě cirkusová šapitó s vlastními představeními.

Neváhejte vstoupit i do areálu hradu, kde bude připraven program nejen v amfiteátru, ale i v náhodných zákoutích hradeb. Můžete se těšit i na izraelskou funky akrobatickou kapelu, která vás roztančí. Pro nejmenší návštěvníky festivalu bude po celou dobu otevřená interaktivní dětská zóna a představení pro děti. Nebude chybět ani relax a skvělé občerstvení.  

Program v podhradí bude pro návštěvníky zdarma. Na scéně v podhradí vystoupí umělci z Venezuely, Itálie, Argentiny, Španělska, Maďarska, Česka i Slovenska.  

Nezapomeňte sledovat Cirkulum na FB, INSTA a webu www.cirkulum.cz ať vám nic neunikne.   

Vstupné:

https://www.cirkulum.cz/vstupenky/


Kontakty:

Cirkus trochu jinak, z.s.

https://www.cirkulum.cz/

produkce@cirkusjinak.cz

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů