Slezkoostravský hrad

Majáles Ostrava 2023

Oslavy příchodu jara už mají v Ostravě svoji neodmyslitelnou tradici. Jejich vyvrcholením je Majáles Ostrava, který každoročně pořádají studenti VŠB-TUO a OU.

Studentské oslavy příchodu jara už mají v Ostravě svoji neodmyslitelnou tradici. Jejich vyvrcholením je právě Majáles Ostrava, který každoročně pořádají studenti Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity.

V roce 2023 se studenti opět potkají na Slezskoostravském hradě, a to v sobotu 13. května. Těšit se můžete na 3 scény (HSF stage, Veolia stage, DPO Electro stage), které nabídnou více jak 20 vystupujících. Tradičně jej bude celý měsíc předcházet spoustu akcí, které pro Vás připraví studentská organizace Younie, stejně jako majáles.

Mezi největší lákadla 27. ročníku bude patřit skupina Mig 21, která se na Majáles Ostrava vrací po čtyřech letech. Letos si na své přijdou i fanoušci rapu, pro které se představí Marpo & Troublegang a Gleb, na klidnější vlnu poté naladí Raego a Rest. Nebude chybět ani písničkář Thom Artway se svou kapelou. Dále vystoupí raggae formace ve složení Cocoman & Dr. Kary & Messenjah, punková Mucha, taneční Malalata, rockoví Hentai Corporation a ostravská alternativní stálice The Truth Is Out There.

Největší hvězdou letošního Majálesu Ostrava, která vystoupí na DPO Electro stage bude Dimension. Aktuálně jedno z největších DnB jmen. Tvůrce hitů jako Desire, Saviour, Generator nebo Whip Slap má na kontě milionové streamy po celém světě a řadí se tak k absolutní špičce svého řemesla.

Podrobné informace najdete na webu Majálesu, Facebooku nebo události.

Vstupné:

250 Kč I. vlna

300 Kč II. vlna

350 Kč III. vlna

Vstupenky dostupné na webu festivalu.


Kontakty:

Organizátorem je Younie.

organizator@majalesostrava.cz

Stánkový prodej:
725 269 185
stanky@majalesostrava.cz

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů