Slezkoostravský hrad

Freedom Fest Ostrava

Den plný muziky, pohybu, her a divadla

Atraktivní program pro malé, velké, skupiny, jednotlivce i rodiny s dětmi, plný muziky, pohybu, her a divadla.

Na co se můžete těšit?Další ročník Freedom Festu proběhne v sobotu 21. 5. v okolí Slezskoostravského hradu (podhradí) a amfiteátru. Freedom Fest, to je den plný pohybu, her a muziky. Pořadatelé připravují opět atraktivní program pro malé, velké, skupiny, jednotlivce i rodiny s dětmi.

Součástí celodenního programu budou Hry bez hranic s Korunkou – děti se mohou těšit na tvůrčí dílny jako korálkování, malování na obličej, na kamínky, výrobu odznáčků s vlastním motivem, ale také na živá zvířátka, deskové hry, sportovní aktivity a spoustu dalších her, soutěží a zábavy. Hry bez hranic doplní Parkour zóna s celodenním workshopem a exhibičním představením. 

Studio G si pro vás připraví pohádku, výrobu maňásků z přírodních materiálů, chůzi na slacklině či šerm. Ostravská univerzita a Vysoká škola báňská připravuje zónu s debatami či pohybovými aktivitami, jejichž součástí budou kupříkladu kondiční testy.

Hudební scéna nabídne pestrou škálu interpretů. Hlavními hvězdami budou Aneta Langerová (CZ); Zrní (CZ); či Vladivojna la Chia (CZ); ale těšit se můžete také na Geralda Clarka (JAR); Fifidroki (PL) a Jay Delver (CZ).

Součástí bude také zóna s občerstvením, která bude k dispozici po celou dobu festivalu. V rámci gastro zóny se můžete také těšit na oblíbenou akci Ochutnáváme svět, která proběhne pod taktovkou Jednoho světa. Těšit se můžete na amatérské kuchaře – cizince, kteří žijí v Česku a uvaří pro vás pokrmy svých rodných zemí.

Ke vstupnému pořadatelé uvádí: „Jsme festival bez plotů a zábran, jsme Freedom Fest – ke svobodě patří také odpovědnost, nabízíme vstupné hrazené dobrovolně, za které účastníci získají milý dárek na památku, děti drobnost k snědku. Prodej vstupenek jsme zahájili 1. dubna. Proběhne ve třech cenových vlnách s doprodejem na místě v den akce. Výtěžek bude opět rozdělen pro veřejně prospěšnou činnost vybraných neziskových organizací a letos také na pomoc Ukrajině, resp. ukrajinským dětem, které utekly před válkou a žijí s námi v Ostravě a okolí.“

Pořadatelem akce je Centrum PANT, dále Slezskoostravský hrad, Středisko volného času Korunka, Ostravská univerzita a VŠB-Technická univerzita.

Prodej vstupenek probíhá přes server GoOut a ostravské Infocentrum. Všechny informace naleznete na webu www.freedomfestival.cz a na Facebooku Centra PANT.

Akce je součástí Dnů Fajne rodiny. Zapojte se do soutěže! Sbírejte razítka na akcích zapojených do dnů Fajne Rodiny a vyhrajte rodinné vstupenky, dárkové balíčky aj. Více informací zde.

Vstupné:

Akce opět proběhne na volném prostoru v okolí hradu (podhradí) a v amfíku. Jsme festival bez plotů a zábran, jsme Freedom Fest – nabízíme vám dobrovolně hrazené vstupné, za které získáte milý dárek na památku, ale také znak sounáležitosti s fajn lidmi.

Výtěžek bude opět rozdělen pro veřejně prospěšnou činnost vybraných ostravských organizací.

Ceny vstupenek:

  • v areálu mimo hudební scénu: 50 / 150 Kč (na místě)
    Hudební scéna – 2. vlna prodeje:
  • přijdu a těším se ............................ 350Kč
  • přijdu a podpořím ukrajinské děti….. 450Kč
  • děti a senioři ……………................………… 50 Kč
  • přijít nemohu, ale rád podpořím dobrou věc..... 100 Kč

V prodeji online na GoOut nebo fyzicky na pobočkách Ostravainfo!!!


Kontakty:

Organizátor:

Centrum PANT, Petr Pánek petr.panek@pant.cz

 

freedom-fest-ostrava-2022freedom-fest-ostrava-2022freedom-fest-ostrava-2022freedom-fest-ostrava-2022
Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů