Slezkoostravský hrad

Strašidlo cantervillské

Open air divadelní představení známé povídky Oscara Wilda podle režie Jaroslava Kříže.

Divadelní komedii pod širým nebem, Strašidlo cantervillské, uvede zapsaný spolek Kus plus i v letní sezóně roku 2022 v rámci uměleckého turné po moravských a českých zámcích a hradech. Naváží tak na velmi úspěšné čtyři ročníky.

Na některých místech se po roce znovu, a na mnoha lokalitách nově, setkáte s vynikajícím obsazením hlavních rolí. Martin Zounar, Bára Štěpánová, Martin Pošta, Hanka Sršňová, Lukáš Toman Paclt, Dorota Paulik, a další protagonisté se představí ve velmi úspěšné adaptaci režiséra Jaroslava Kříže.

Představení začíná vždy 19:30 a končí 21:30.

Více informací na webu organizátora: www.strasidlonazamku.cz   

Vstupné:

Prodej vstupenek ONLINE předprodeji a v den konání akce na místě. 

Sektor ČERNÁ 599 Kč
Sezení na černých židlích v třetím sektoru.

Sektor ČERNÁ – invalidní vozík 599 Kč
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. Umístění v rámci černého sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

Sektor BÍLÁ 749 Kč
Sezení na bílých židlích v druhém sektoru.

Sektor BÍLÁ – invalidní vozík 749 Kč
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. 

Umístění v rámci bílého sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

Sektor ČERVENÁ VIP 1.099 Kč
Sezení na červených polstrovaných židlích, v ceně je deka s výšivkou a pláštěnka, sezení v čelních řadách nejblíže k jevišti.

Sektor ČERVENÁ VIP – invalidní vozík 1.099 Kč
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. V ceně je deka s výšivkou a pláštěnka, umístění v čelních řadách nejblíže k jevišti. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře je povinen zakoupit si vlastní VIP vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.


Kontakty:

Organizátor: Kus plus, z.s. 

Kontaktní osoba Slávek Maděra

+420 737 922 435 

slavek.madera@crossgroup.cz

produkce@slavekmadera.cz 

strasidlo-cantervillske-2022strasidlo-cantervillske-2022strasidlo-cantervillske-2022strasidlo-cantervillske-2022
Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Loděnice Ostrava

© 2019 - 2024 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů