Slezkoostravský hrad

COAL Castle DNB, House & Techno

Dvoudenní festival elektronické hudby na Slezskoostravském hradě pod taktovkou promotéru, kteří stojí za půvabným COAL Electronic Music Festival, konaným každoročně na březích Žermanické přehrady.

Skrze COVID situaci, se pořadatelé rozhodli plánovaný projekt s více podíí odložit do dalších let, ale letošní ročník i přesto proběhne a bude rozdělen pouze žánrově.

V pátek se na COAL Castle ponesou hutné vibrace Drum&Bass. V sobotu si přijdou na své fanoušci Deep House & Techno music.

Fanoušci DnB se můžou v pátek těšit na zahraničního hosta, jehož jméno bude oznámeno v nejbližších dnech. Line up doplní 2. nejlepší DJ v ČR dle Czech & Slovak Drum& Bass Awards 2020 DJ X.Morph, místní matadoři NO-MONEY, Apokain a další.

Sobotní odpoledne si vezmou do parády uznávání borci na poli deep house/electronica Teddybear, Van Vega, KDLK a taky Marco Key & Mendoza. Večer bude pod taktovkou české techno špičky: Ladida, Orbith, Tráva, Jaqullin, JB&Flesh.

Jelikož jsme všichni hladový po kultuře tak sobotní program začíná již ve 12:00, proto si přijďte s námi užít skvělý sobotní den již v odpoledních hodinách. 

Návštěvníci se mohou těšit na nádherný areál hlavního nádvoří Slezskoostravského hradu, kvalitní ozvučení VOID Acoustic, občerstvení, bary, VIP Zónu s krásnou terasou atd.

COAL Events Team si za svou historii již vydobyl známku kvality a každoroční ohlasy jen potvrzují, že se pořadatelé snaží netradičně a kreativně obohacovat kulturní scénu v uhelném regionu.

 

Akce proběhne dle vládních opatření platných v den konání.

25.6. 16:00-00:00

26.6. 12:00-00:00 

 

Vstupné:

Předprodej probíhá online na smsticket.cz COAL Caste.

Černá louka Vyhlídková věž nové radnice Ostrava
Ostravainfo Visitostrava Ostravacard Byty Ostrava !!! Loděnice Ostrava

© 2019 - 2022 Černá louka s.r.o. | Zásady ochrany osobních údajů